Povinné zmluvné poistenie

Kalkulačka na výpočet a online porovnanie poistenia

Vyhľadanie vozidla
Typ auta
Značka
?
Model
?
Objem motora
?
Výkon motora
?
Celková hmotnosť
?
Rok výroby
?
Palivo
?
Začiatok poistenia

Naša online PZP kalkulačka vám pomôže vybrať najlepšie povinné zmluvné poistenie

Hľadáte najlacnejšie PZP? Záleží vám na výhodných zmluvných podmienkach zákonného poistenia auta? Naše porovnanie PZP poistenia jednotlivých slovenských poisťovní je dôkladné a prehľadné, v cenách a detailoch zmlúv sa zorientujete rýchlo a jednoducho. Ak by ste predsa len potrebovali pomôcť, môžete sa na nás obrátiť telefonicky alebo vám poradí osobne niektorý z našich odborníkov.

Povinné zmluvné poistenie je platné na území štátov, ktoré sú členmi Systému zelenej karty. V prípade cesty do zahraničia nezabudnite aj na cestovné poistenie.

Naša kalkulačka PZP vám jednotlivé ponuky porovná rýchlo a prehľadne a poistnú zmluvu môžete mať uzatvorenú v priebehu niekoľkých minút priamo na našej stránke. Prinášame porovnanie všetkých poistných produktov s aktuálnymi sadzbami, nezabúdame ani na dôležité detaily poistných podmienok. Porovnanie PZP si môžete nechať poslať na email, prípadne si ho priamo stiahnuť vo formáte PDF. Kedykoľvek počas dňa, ktorýkoľvek deň v týždni. Vaše nové poistenie je platné momentom zaplatenia.

Pri uzavieraní zmluvy PZP je dôležité pozrieť si rozsah poistenia ako aj výluky z poistenia, tzn. kedy poisťovňa nie je povinná nahradiť vzniknutú škodu. Poistné nemusí byť jediným kritériom pre to najlepšie poistenie, dôležité sú aj limity poistného plnenia, prípadne pripoistenia k hlavnému poisteniu.

V prípade poistnej udalosti sa môžete obrátiť na nás a spoľahnúť sa na našu asistenciu pri vypĺňaní formulárov ako aj ďalších krokoch nárokovania si poistného plnenia. Upozorníme vás, ak sa na trhu objaví výhodnejšie poistenie, pomôžeme s výpoveďou súčasného poistenia a uľahčíme uzatvorenie novej zmluvy povinného zmluvného poistenia.

PZP kalkulačka vám porovná povinné zmluvné poistenie od poisťovní Allianz, ČSOB, Generali, Groupama, Komunálna poisťovňa, Kooperativa, Union, Uniqa a Wüstenrot.

Okrem povinného zmluvného poistenia si môžete vaše auto poistiť aj proti havárii, krádeži, vandalizmu či prírodným živlom. Najvýhodnejšie havarijné poistenie si môžete vypočítať pomocou kalkulačky havarijného poistenia. Vhodným doplnkom havarijného poistenia je aj poistenie finančnej straty (GAP), ktoré chráni hodnotu vášho auta pri totálnej škode.

Čo všetko zohľadniť pri PZP porovnaní?

Naša online kalkulačka vám pri porovnaní povinného zmluvného poistenia pripomenie, čo všetko treba pri výbere PZP brať do úvahy.

Výška poistného krytia

Je to maximálna suma, ktorú poisťovňa vyplatí poškodeným osobám pri škode spôsobenej prevádzkou vášho vozidla. Škody z poistenia rozdeľujeme na majetkové škody a škody spôsobené na zdraví.

Pripoistenia

K hlavnému poisteniu, ktorým je povinné zmluvné poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla, si môžete pripoistiť aj ďalšie produkty ako napríklad poistenie čelného skla, škody spôsobenej zverou či živelnou pohromou, úrazové poistenie prepravovaných osôb, poistenie batožiny, krádež vozidla a ďalšie.

Cena

Naša PZP kalkulačka automaticky zarátava všetky zľavy a bonusy, na ktoré máte nárok. Cena sa odvíja aj od parametrov vozidla, veku držiteľa, bydliska a podobne. Porovnanie poistenia máte zoradené od najlacnejšieho PZP.

Asistenčné služby

Každá poisťovňa ponúka rôzny rozsah asistenčných služieb. Po nehode vám môžu zabezpečiť opravu alebo odtiahnutie vozidla, prípadne pokračovanie v ceste.

Bonusy navyše

Niektoré poisťovne ponúkajú aj benefity zdarma ako napríklad poistenie pre prípad stretu so zverou, živelnej pohromy či výtlkov, úrazové poistenie, krytie pneumatík a podobne.

Potrebujete pomôcť s výberom?

0917 535 773

Volajte kedykoľvek pondelok až piatok 10:00 - 16:00

[email protected]

Napíšte nám mail a odpovieme vám do 24 hodín