Najlepšie poistenie

Kalkulačky pre výpočet a porovnanie poistenia.
Poistenie na pár klikov.

Online poistenie bez poplatkov navyše

Poistenie pre vás, váš majetok alebo aktivity. Naše prehľadné a podrobné porovnanie poistenia vám pomôže vybrať pre vás to najlepšie online poistenie. Porovnanie poistenia je rýchle a všetky poisťovne vám zobrazí na jednom mieste. Poistenie si môžete rozšíriť o doplnkové pripoistenia, a tým rozšíriť krytie rizík. Poistenie môžete na našej stránke aj uzatvoriť a zaplatiť priamo na účet poisťovne. Porovnanie poistenia a uzatvorenie poistky nebolo nikdy také jednoduché.

PZP Online

Povinné zmluvné poistenie

Nájdeme vám najlepšie poistenie pre vaše auto. Zobrazíme porovnanie poistenia všetkých poisťovní na jednom mieste. Uzatvorte si poistenie s okamžitou platnosťou.

PZP online
Havarijné poistenie

Havarijné poistenie

Porovnajte si na pár klikov to najvýhodnejšie krytie škôd pre svoje vozidlo pri havárii, krádeži, vandalizme či živelnej udalosti. Uzatvorte si poistenie online.

Porovnať ceny
Cestovné poistenie

Cestovné poistenie

Na dovolenku či služobnú cestu vám pribalíme poistenie, ktoré sa najlepšie postará o náklady spojené s prípadnou liečbou, ošetrením po úraze či stratou batožiny.

Porovnať ceny
Poistenie zodpovednosti

Poistenie zodpovednosti

Nemusíte mať hlavu v smútku, ak rozbijete mobil či auto svojho zamestnávateľa. Naše porovnanie poistenia vám pomôže vybrať to najlepšie poistenie za spôsobené škody.

Porovnať ceny
Poistenie majetku

Poistenie majetku

Správne zvolené poistenie vášho domova vám pomôže s následkami ohňa, vody, vlámania i lúpeže. Online poistenie vašej nehnuteľnosti aj domácnosti jednou zmluvou

Porovnať ceny
Poistenie podnikateľov

Poistenie podnikateľov

Aby nič neohrozilo vaše podnikanie, máme pre vás komplexné poistenie firemného majetku a zodpovednosti za škodu. Jednoducho a rýchlo, pre malých a stredných podnikateľov.

Porovnať ceny

Poistenie s benefitmi

Cez náš portál uzatvoríte poistenie bezplatne, za cenu rovnakú alebo lepšiu ako v poisťovni. Poistenie platíte priamo na účet vybranej poisťovne. Spolupracujeme so všetkými poisťovňami na slovenskom trhu. Online poistenie na mieru.

Spolupracujeme so všetkými slovenskými poisťovňami