Najlepšie poistenie

Kalkulačky pre výpočet a porovnanie poistenia.
Rýchlo, online a bezplatne.

Najvýhodnejšie poistenie bez poplatkov navyše

Či už chcete poistiť seba, svoj majetok alebo aktivity, naše prehľadné a podrobné porovnanie poistenia vás nasmeruje k najvhodnejšej možnosti. Najlacnejšie poistenie je zobrazené prvé, ale sami si vyberiete pre vás to najlepšie.

Povinné zmluvné poistenie

Nájdeme vám najvýhodnejšie poistenie pre vaše auto. Zobrazíme vám porovnanie poisťovní na jednom mieste. Neujdú vám žiadne zo zliav a bonusov, na ktoré máte nárok.

PZP online

Havarijné poistenie

Porovnajte si na pár klikov to najvýhodnejšie krytie škôd pre svoje vozidlo pri havárii, krádeži, vandalizme či živelnej udalosti. Uzatvorte si poistenie online.

Porovnať ceny

Cestovné poistenie

Na dovolenku či služobnú cestu vám pribalíme poistenie, ktoré sa najlepšie postará o náklady spojené s prípadnou liečbou, ošetrením po úraze či stratou batožiny.

Porovnať ceny

Poistenie zodpovednosti

Nemusíte mať hlavu v smútku, ak rozbijete mobil či auto svojho zamestnávateľa. Naše online porovnanie vám pomôže vybrať to najlepšie poistenie za spôsobené škody.

Porovnať ceny

Poistenie majetku

So správne zvoleným poistením svojho domova si ľahko poradíte s následkami ohňa, vody, vlámania i lúpeže. Poistite si online aj nehnuteľnosť aj veci vašej domácnosti.

Porovnať ceny

Poistenie podnikateľov

Aby nič neohrozilo vaše podnikanie, máme pre vás komplexné poistenie firemného majetku a zodpovednosti za škodu. Jednoducho a rýchlo, pre malých a stredných podnikateľov.

Porovnať ceny

Online poistenie s benefitmi navyše. Bezplatne.

Cez náš portál uzatvoríte zmluvu bezplatne, za cenu rovnakú alebo lepšiu ako v poisťovni. Poistné platíte priamo na účet vybranej poisťovne. Ak sa inde objaví výhodnejšia ponuka, upozorníme vás. Pokrývame všetky poisťovne na slovenskom trhu.

Spolupracujeme so všetkými slovenskými poisťovňami