Asistenčné služby pre PZP od Groupama poisťovne

Súčasťou PZP poistenia Groupama poisťovne sú aj asistenčné služby. Zabezpečia vám bezplatnú asistenciu v prípade nehody, poruchy alebo defektu vášho auta. Asistenčné služby sú poskytované na území Slovenskej republiky a v krajinách uvedených v Zelenej karte.

Groupama asistenčné služby sú poskytované 24 hodín denne, 7 dní v týždni na tel. čísle +421 2 208 54 504.

Rozsah asistenčných služieb si môžete podrobne pozrieť v PZP kalkulačke. Prehľadne vám zobrazí aj porovnanie poistenia s ostatnými poisťovňami na trhu.

Ku Groupama asistenčným službám patrí:

  • garancia príjazdu technika do 90 minút pri škodách na Slovensku
  • oprava na mieste v prípade nehody, poruchy alebo defektu (do výšky 90 EUR pre SR a 150 EUR pre zahraničie)
  • odtiahnutie do najbližšieho servisu, ak oprava nie je možná na mieste (do výšky 90 EUR pre SR a 150 EUR pre zahraničie)
  • uschovanie auta až do jeho prevzatia autoservisom, maximálne na 3 dni (10 EUR/deň pre SR, 20 EUR/deň pre zahraničie)
  • v prípade krádeže auta alebo opravy dlhšej ako 8 hodín ubytovanie vodiča a spolucestujúcich osôb (2 dni/60 EUR/osoba na noc pre SR alebo 3 dni/70 EUR/osoba na noc), alebo prepravu posádky do cieľa pôvodnej cesty alebo do miesta bydliska alebo zabezpečenie náhradného vozidla kategórie B na 1 deň

Porovnanie asistenčných služieb

Asistenčné služby poskytujú k PZP všetky poisťovne. Môžete si pozrieť porovnanie asistenčných služieb v jednotlivých poisťovniach alebo bližšie informácie priamo pri konkrétnej poisťovni. PZP poistenie s asistenčnými službami ponúkajú okrem poisťovne Groupama aj Allianz, AXA, ČSOB, Generali, Komunálna poisťovňa, Kooperativa, Union, Uniqa a Wüstenrot.