Poistenie krádeže vozidla k PZP poisteniu od Generali

K PZP od Generali je možné pripoistiť si poistenie krádeže vozidla. Predmetom poistenia je motorové alebo prípojné vozidlo alebo jeho vybrané časti a príslušenstvo tvoriace štandardnú a povinnú výbavu vozidla.

Poistenie krádeže vozidla je možné k PZP poisteniu dokúpiť v online kalkulačke PZP. Výpočet je na pár klikov a okrem ceny PZP od Generali vám kalkulačka porovná poistenie s ostatnými poisťovňami na trhu.

Predmetom poistenia nie sú mobilné telefóny, vysielačky a zvukové, obrazové, dátové a iné nosiče a záznamy na nich.

Poistenie krádeže vozidla sa uzatvára pre prípad zmocnenia sa vozidla alebo jeho časti krádežou, lúpežou alebo neoprávneným užívaním.

Poistenie sa uzatvára na dobu neurčitú. V prípade, že PZP motorového vozidla zaniká, k rovnakému okamihu automaticky zaniká aj poistenie krádeže vozidla.

Poistenie je platné na území Slovenskej republiky. Limit poistného plnenia je 4 000 EUR pri spoluúčasti 5 %, minimálne 100 EUR.

Okrem poistenia krádeže vozidla je možné ku všetkým balíkom Generali PZP uzavrieť aj poistenie čelného skla.

Porovnanie poistenia odcudzenia auta

Okrem poisťovne Generali ponúkajú v rámci PZP poistenie odcudzenia auta aj Allianz, AXA, ČSOB, Komunálna poisťovňa a Union. Pozrite si porovnanie poistenia krádeže vozidla a vyberte si pre vás to najvýhodnejšie PZP.