Povinné zmluvné poistenie

Údaje na výpočet a online porovnanie

najpoistenie

Naša online PZP kalkulačka vám pomôže vybrať najlepšie povinné zmluvné poistenie

Hľadáte najlacnejšie PZP? Záleží vám na výhodných zmluvných podmienkach zákonného poistenia auta? Naše porovnanie poistenia jednotlivých slovenských poisťovní je dôkladné a prehľadné, v cenách a detailoch zmlúv sa zorientujete rýchlo a jednoducho. Ak by ste predsa len potrebovali pomôcť, môžete sa na nás obrátiť telefonicky alebo vám poradí osobne niektorý z našich odborníkov.

Okrem povinného zmluvného poistenia si môžete vaše auto poistiť aj proti havárii, krádeži, vandalizmu či prírodným živlom. Najvýhodnejšie havarijné poistenie si môžete vypočítať pomocou našej kalkulačky havarijného poistenia.

Kedykoľvek, kdekoľvek, okamžitá platnosť poistenia

Naša kalkulačka PZP vám jednotlivé ponuky porovná rýchlo a prehľadne a poistenie môžete mať uzatvorené v priebehu niekoľkých minút priamo na našej stránke. Kedykoľvek počas dňa, ktorýkoľvek deň v týždni. Vaše nové poistenie je platné momentom zaplatenia.

Denne aktualizované ponuky

Prinášame porovnanie všetkých poistných produktov s aktuálnymi sadzbami, nezabúdame ani na dôležité detaily poistných podmienok. Porovnanie PZP si môžete nechať poslať na email, prípadne si ho priamo stiahnuť vo formáte PDF.

Zľavy a bonusy

Máte nárok na zľavu? Máte preukaz ZŤP alebo bezškodový priebeh? Náš výpočet PZP zohľadní všetky vaše nároky.

Bezplatná pomoc pri poistnej udalosti

V prípade poistnej udalosti sa môžete obrátiť na nás a spoľahnúť sa na našu asistenciu pri vypĺňaní formulárov ako aj ďalších krokoch nárokovania si poistného plnenia.

Najvýhodnejšia poistka každý rok

Upozorníme vás, ak sa na trhu objaví výhodnejšie poistenie, pomôžeme s výpoveďou súčasného poistenia a uľahčíme uzatvorenie novej zmluvy povinného zmluvného poistenia.

Čo všetko zohľadniť pri PZP porovnaní?

Naša online kalkulačka vám pri porovnaní povinného zmluvného poistenia pripomenie, čo všetko treba pri výbere PZP brať do úvahy.

Výška poistného krytia

Je to maximálna suma, ktorú poisťovňa vyplatí poškodeným osobám pri škode spôsobenej prevádzkou vášho vozidla. Škody z poistenia rozdeľujeme na majetkové škody a škody spôsobené na zdraví.

Pripoistenia

K hlavnému poisteniu, ktorým je povinné zmluvné poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla, si môžete pripoistiť aj ďalšie produkty ako napríklad poistenie čelného skla, škody spôsobenej zverou či živelnou pohromou, úrazové poistenie prepravovaných osôb, poistenie batožiny, krádež vozidla a ďalšie.

Cena

Naša PZP kalkulačka automaticky zarátava všetky zľavy a bonusy, na ktoré máte nárok. Cena sa odvíja aj od parametrov vozidla, veku držiteľa, bydliska a podobne. Porovnanie poistenia máte zoradené od najlacnejšieho PZP.

Asistenčné služby

Každá poisťovňa ponúka rôzny rozsah asistenčných služieb. Po nehode vám môžu zabezpečiť opravu alebo odtiahnutie vozidla, prípadne pokračovanie v ceste.

Bonusy navyše

Niektoré poisťovne ponúkajú aj benefity zdarma ako napríklad poistenie pre prípad stretu so zverou, živelnej pohromy či výtlkov, úrazové poistenie, krytie pneumatík a podobne.

Potrebujete pomôcť s výberom?

0917 535 773

Volajte kedykoľvek pondelok až piatok 10:00 - 16:00

[email protected]

Napíšte nám mail a odpovieme vám do 24 hodín