Poistenie majetku – byt, dom, domácnosť

Kalkulačka na výpočet a online porovnanie poistenia

Typ nehnuteľnosti
?
Umiestnenie
?
Užitková (obytná) plocha
?
Ostatné plochy
?
Rok výstavby (kolaudácie)
?
?
?
?
Počet záplav za posledných 10 rokov
?
Začiatok poistenia

Online kalkulačka poistenia bytu, domu a domácnosti vám pomôže vybrať najlepšie poistenie majetku

S nami si poistenie domácnosti a poistenie budovy ušijete na mieru podľa svojich potrieb. Vďaka online porovnaniu poistenia majetku sa rýchlo zorientujete vo všetkých dostupných ponukách na trhu a zmluvu si môžete uzatvoriť jednoducho priamo na našej stránke. 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ak by ste predsa len potrebovali pomôcť, môžete sa na nás obrátiť telefonicky alebo vám poradí osobne niektorý z našich odborníkov. Ako finančný sprostredkovateľ vám môžeme na jednom mieste ponúknuť všetky poisťovne na trhu.

Podľa čoho si vybrať poistenie majetku? Dobré poistenie by malo zahŕňať pre vás všetko podstatné. Ak sa napríklad chystáte poistiť si dom, kryté by mali byť aj vedľajšie stavby a oplotenie pozemku, pri byte zase pivnica a garážové státie respektíve garáž.

Rozsah poistenia

Poistenie nehnuteľného a hnuteľného majetku môže kryť rôzne riziká. Základnými sú požiar, živly, voda, krádež, doplnkovo sa môžete poistiť napríklad proti vandalizmu, zadymeniu, atmosférickým zrážkam, rozbitiu skla a podobne. Poistka môže zohľadňovať aj predĺženú záruku spotrebičov alebo zodpovednosť za škodu.

Asistenčné služby

Poisťovne ponúkajú k poisteniu budovy a domácnosti aj asistenčné služby napríklad pre prípad technickej havárie, zablokovaných dverí, prípadne poruchy domácich spotrebičov.

K poisteniu majetku ponúkame benefity navyše. Bezplatne.

Online kalkulačka poistenia bytu, domu a domácnosti vám vypočíta pre vás to najvýhodnejšie poistenie. My vám k tomu pribalíme niečo navyše.

Kedykoľvek, kdekoľvek, okamžitá platnosť poistenia

Naša kalkulačka poistenia majetku vám jednotlivé produkty porovná rýchlo a prehľadne a poistenie môžete mať uzatvorené v priebehu niekoľkých minút priamo na našej stránke. Kedykoľvek počas dňa, ktorýkoľvek deň v týždni. S okamžitou platnosťou poistenia.

Denne aktualizované ponuky

Prinášame porovnanie všetkých dostupných poistných produktov s aktuálnymi sadzbami, nezabúdame ani na dôležité detaily poistných podmienok. Porovnanie poistenia si môžete nechať poslať na email, prípadne si ho priamo stiahnuť vo formáte PDF.

Bezplatná pomoc pri poistnej udalosti

V prípade poistnej udalosti sa môžete obrátiť na nás a spoľahnúť sa na našu asistenciu pri vypĺňaní formulárov ako aj ďalších krokoch nárokovania si poistného plnenia.

Najvýhodnejšia poistka každý rok

Upozorníme vás, ak sa na trhu objaví výhodnejšie poistenie, pomôžeme s výpoveďou súčasného poistenia a uľahčíme uzatvorenie novej zmluvy poistenia bytu, domu a domácnosti.

Potrebujete pomôcť s výberom?

+421 917 535 773

Volajte kedykoľvek pondelok až piatok 10:00 - 16:00

[email protected]

Napíš nám e-mail a odpovieme Ti do 24 hodín