Cestovné poistenie

Údaje na výpočet a online porovnanie

najpoistenie

Kalkulačka cestovného poistenia vám pomôže vybrať najlepšie poistenie do zahraničia

Každá cesta prináša iné riziká. S nami si poistenie na dovolenku alebo poistenie služobnej cesty prispôsobíte na mieru podľa svojich špecifických potrieb. Naše online porovnanie cestovného poistenia vás podrobne zorientuje v ponukách všetkých poisťovní a zmluvu si môžete uzatvoriť v priebehu pár minút. Ak by ste predsa len potrebovali pomôcť, môžete sa na nás obrátiť telefonicky alebo vám poradí osobne niektorý z našich odborníkov.

Čo všetko môže vaše cestovné poistenie zahŕňať? K základnému poisteniu liečebných nákladov si môžete vybrať zo širokej škály pripoistení.

Poistenie liečebných nákladov

Toto poistenie tvorí základ cestovného poistenia na dovolenku alebo služobnú cestu. Pokrýva výdavky spojené s liečbou, ošetrením a hospitalizáciou v zahraničí.

Úrazové poistenie

Pripoistenie kryje poisteným osobám trvalé následky alebo smrť následkom úrazu počas zahraničnej cesty.

Poistenie zodpovednosti za škodu

Poistenie kryje zodpovednosť pri škodách, ktoré spôsobíte v zahraničí na majetku alebo zdraví tretích osôb.

Poistenie batožiny

Poistením batožiny vám poisťovňa kryje odcudzenie alebo zničenie batožiny v súvislosti s krádežou alebo živelnou udalosťou.

Poistenie stornovacích poplatkov

Poistiť si môžete zaplatené letenky alebo cestovné lístky, ubytovanie, prípadne aj zmluvné pokuty, ktoré bude vymáhať cestovná kancelária, ak nenastúpite na dovolenku (napríklad z akútnych zdravotných dôvodov).

Poistenie nákladov na záchrannú činnosť

Náklady na pátranie, ošetrenie a prepravu v prípade bezprostredného ohrozenia života alebo zdravia môžu byť tiež osobitne kryté.

Asistenčné služby

Sú dôležitou súčasťou cestovného poistenia. Zahŕňajú asistenciu a zabezpečenie pomoci v prípade núdze alebo poistnej udalosti. Poskytované sú na celom svete, 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Športové aktivity

Ak plánujete viac či menej štandardné športové aktivity, ktoré zvyšujú riziko vzniku poistnej udalosti, nezabudnite sa pripoistiť.

Podľa čoho si vybrať cestovné poistenie?

Naša online kalkulačka cestovného poistenia vám pri porovnaní poistenia pripomenie, čo všetko treba pri výbere brať do úvahy.

Rozsah poistenia

Dobre si zvážte, čo všetko potrebujete pri ceste do zahraničia poistiť. Poistenie liečebných nákladov je nevyhnutný základ, ale nemusí kryť všetky škody, ktoré môžu pri ceste do zahraničia nastať.

Výška poistného krytia

Je to maximálna suma, ktorú poisťovňa pri poistnej udalosti vyplatí. Je rozdiel, či cestujete v rámci Európy alebo letíte do Severnej Ameriky, kde sú napríklad liečebné náklady výrazne vyššie.

Dĺžka pobytu v zahraničí

Pri častejšom cestovaní alebo pri dlhšej dobe strávenej v zahraničí sa oplatí kvôli lepšej cene zvážiť celoročné cestovné poistenie.

Skupinové / rodinné poistenie

Ak cestujete viacerí, poistite sa spolu. Pri poistení viacerých osôb na jednej zmluve môžete získať výhodnejšiu cenu.

Účel cesty

Cena a krytie sa môžu líšiť pri rôznych aktivitách v zahraničí, preto uveďte, či je vaším cieľom rekreácia, turistika, šport, práca, štúdium alebo iné. Ak je účelov viac, vyberte ten najrizikovejší alebo sa poraďte s nami, ako ušetriť.

Benefity cestovného poistenia

Naša online kalkulačka cestovného poistenia vám vypočíta pre vás to najvýhodnejšie poistenie. My vám k tomu pribalíme niečo navyše.

Kedykoľvek, kdekoľvek, okamžitá platnosť poistenia

Naša kalkulačka vám jednotlivé ponuky porovná rýchlo a prehľadne a poistenie môžete mať uzatvorené v priebehu niekoľkých minút priamo na našej stránke. Kedykoľvek počas dňa, ktorýkoľvek deň v týždni. Vaše nové cestovné poistenie je platné momentom zaplatenia.

Denne aktualizované ponuky

Prinášame porovnanie všetkých poistných produktov s aktuálnymi sadzbami, nezabúdame ani na dôležité detaily poistných podmienok. Porovnanie poistenia do zahraničia si môžete nechať poslať na email, prípadne si ho priamo stiahnuť vo formáte PDF.

Zľavy a bonusy

Máte nárok na zľavu? Náš výpočet cestovného poistenia zohľadní všetky vaše nároky.

Bezplatná pomoc pri poistnej udalosti

V prípade poistnej udalosti sa môžete obrátiť na nás a spoľahnúť sa na našu asistenciu pri vypĺňaní formulárov ako aj ďalších krokoch nárokovania si poistného plnenia.

Potrebujete pomôcť s výberom?

0917 535 773

Volajte kedykoľvek pondelok až piatok 10:00 - 16:00

[email protected]

Napíšte nám mail a odpovieme vám do 24 hodín